Uczniowie klasy III już po raz trzeci brali udział w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania. Na tę okoliczność każdy z nich przygotował wybrany fragment ulubionego opowiadania, wiersza czy baśni i zaprezentował się przed swoje umiejętności głośnego, wyrazistego czytania przed kolegami i koleżankami. Dodatkowym zadaniem było wykonanie ilustracji do czytanego fragmentu tekstu. Trzecioklasiści wywiązali się z obydwu zadań super doskonale!!!
Sabina Duijn
